همسو؛ دومین رویداد پر استقبال استارتاپی ایران

ستاره‌های کارآفرینی کشور در جمعی متشکل از ۱۴۰۰ متخصص و فعال استارتاپی

جمعه ۹ اسفند ۹۸

ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۹:۰۰

کرج؛ تالار ۱۴۰۰ نفره نژادفلاح

مهمان‌های همسو
سعید محمدی
بنیانگذار و مدیرعامل دیجی‌کالا

حمید و سعید محمدی در اسفند ماه سال ۱۳۵۸ در محله ابوذر تهران و در خانواده‌ای پر جمعیت متولد شده‌اند. مادر خانه دار و پدر به شغل نانوایی در نانوایی خودش مشغول بود. خانواده‌ایی با ۱۱ فرزند و خیلی معمولی از لحاظ درآمدی یا حتی تحصیلات پدر و مادر، ولی سبک زندگی متمایز از بافت اجتماعی منطقه سکونتشان، خانواده‌ای تحصیلکرده که پدر و مادر به تحصیل اهمیت بسیاری می‌دادند.

مجید حسینی‌نژاد
بنیانگذار علی‌بابا

مجید حسینی نژاد کسب وکارهای زیادی را امتحان کرده؛ برخی از آن ها هیچ ربطی به هم ندارند. مطب لیزر پوست و مو و زیبایی یا کارگاه تولید نایلون و حتی شرکت مشاوره پتروشیمی و نفت. مجید قصه ما کسب وکارهای زیادی را امتحان کرد؛ اما هیچ کدام از این کارها به قول خودش نمی گرفت و به شکست ختم می شد. برخی از آن ها هم نیمه کاره رها می شدند.

میلاد منشی‌پور
بنیانگذار و مدیرعامل تپسی

میلاد منشی‌پور، بنیانگذار و مدیرعامل تپسی، یکی از موفق‌ترین استارتاپ‌های ایران، فارغ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران و MBA از فرانسه است. او قبل از MBA چند سال در صنعت نفت و گاز فعالیت کرده و پیش از بازگشت به ایران و راه‌اندازی تپسی، به مدت ۱۰ سال به عنوان مشاور مدیریت در فرانسه مشغول به کار بوده است.

کارگاه های تخصصی
مینا جهانی
مدیر دیجیتال مارکتینگ دیوار
عنوان کارگاه: تجربه‌های دیجیتال مارکتینگ

مدیر دیجیتال مارکتینگ دیوار سوپروایزر اسبق دیجیتال مارکتینگ اسنپ مهندسی صنایع از دانشگاه شریف MBA از دانشگاه تهران

محمدرضا فرحی
بنیانگذار بیمه بازار
چطور برای جذب سرمایه، ارزش مالی استارتاپ خود را بسنجم؟

بنیانگذار و مدیرعامل استارتاپ بیمه بازار مولف کتاب "ارزش‌گذاری استارتاپ‌ها" مشاور ارشد مالی گروه سرمایه‌گذاری رهنما بنیانگذار چرخ آکادمی دانش آموخته رشته صنایع در دانشگاه صنعتی شریف کارشناس ارشد اقتصاد از دانشگاه Toulouse فرانسه کارشناس ارشد فایننس از دانشگاه بارسلونای اسپانیا دکترای افتصاد و فایننس از دانشگاه Pompeo Fabra اسپانیا

مانی بیگی
سرپرست تیم Data در PR دیجیکالا
چطور از Data Science در تهیه گزارش دیجیکالا بهره بردیم؟

سرپرست تیم Data در PR دیجیکالا برنامه‌نویس Rust در شرکت آسام دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

برنامه زمانی رویداد
ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۵:۰۰

سه کارگاه تخصصی به صورت همزمان + پذیرایی + شبکه‌سازی و توسعه ارتباطات

ظرفیت‌ کارگاه‌ها محدود بوده و در سالن‌های کوچک‌تر نژاد فلاح برگزار می‌شوند. الویت حضور در کارگاه‌ها با کسانی است که زودتر تشریف بیاورند. کارگاه‌ها تا ۱۴:۴۵ ادامه خواهند داشت. سایر حضار در رویداد می‌توانند ضمن پذیرایی به شبکه‌سازی پرداخته و در مراحل بعدی ویدئوی کارگاه‌ها را دریافت نمایند. "Hamtalk Place" نیز برای علاقمندان به گفتگوی انگلیسی در بخشی از محوطه اجرا خواهد شد.

ساعت ۱۵:۱۵ تا ۱۷:۴۵

سخنرانی مهمان اول + پنل گفتگو با مهمان دوم + سخنرانی مهمان سوم

برنامه سالن 1400 نفره، بسیار خلاصه و مفید است. سه نفر از برجسته‌ترین کارآفرین‌های استارتاپی تجربیات‌شان را با علاقمندان به اشتراک می‌گذارند. برنامه اول و آخر، یک سخنرانی کاربردی و موثر است و در میانه نیز یک پنل گفتگو خواهیم داشت.

ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۹:۰۰

پذیرایی + شبکه‌سازی و توسعه ارتباطات

ساعت پایانی رویداد به شبکه‌سازی و توسعه ارتباطات با مهمان‌ها و سایر شرکت‌کنندگان اختصاص خواهد یافت. در بخشی از محوطه نیز "Hamtalk Place" را خواهیم داشت. در صورت علاقه می‌توانید با حضور در این بخش به زبان انگلیسی با سایرین گفتگو کنید.

محل برگزاری کارگاه

کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان سپاه، تالار شهیدان نژاد فلاح، سالن ۱۴۰۰ نفره